двадцять шоста позачергова сесія

1. Про внесення змін до бюджету селищної ради на 2018 рік
  2. Про надання дозволу на розробку детального плану частини території смт.ЄланецьЄланецького району Миколаївської області та на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтованою площею до 1,5 га, розташованої в адміністративних межах Єланецької селищної ради на території смт.ЄланецьЄланецького району Миколаївської області (в межах смт.Єланець) в постійне користування комунальному підприємству «ЕКО ЛАЙТ» (ідентифікаційний код 42038618) для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування енергогенеруючого об’єкта – електростанції з використанням  енергії сонця.
  3. Про внесення доповнень до рішення 18-ї сесії сьомого скликання №2 від 13.07.2017 р. «Про встановлення фіксованих ставок єдиного податку по Єланецькій селищній раді на 2018 рік»

4. Про внесення доповнень до рішення 18-ї сесії сьомого скликання №1 від 13.07.2017 р. «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2018 рік»