Нарада з старостами Єланецької селищної ради

Дата: 06.01.2021 14:42

6 січня 2021 року  о 10.00 год. в сесійній залі Єланецької селищної ради відбулася нарада, в якій взяли участь селищний голова Любов Баденко, заступники селищного голови, новопризначені старости сіл, керівники відділів селищної ради. В ході  наради було обговорено ряд  нагальних питань. Зокрема, підведені підсумки виконання дохідної частини зведеного бюджету за 2020 рік та визначені першочергові завдання по наповненню місцевого бюджету. Проаналізовано стан декларування доходів  одноосібниками за 2020 рік та заборгованості  по сплаті  земельного податку фізичними  особами. Детально зупинилися на питаннях призначення державної допомоги, пільг та субсидій; реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб, науково-технічного опрацювання документів постійного зберігання, погосподарських книг, розподілу електроенергії та газопостачання по об’єктах соціального призначення Єланецької селищної ради, впровадження системи харчової безпеки в освітніх закладах та планові заходи державного контролю, які проводитимуться  Держпродспоживслужбою у 2021 році. Старостам поставлено завдання максимальну увагу приділити заходам з благоустрою територій населених пунктів.

Учасники жваво цікавилися усіма темами тому,  що розуміють всю відповідальність перед громадою та бажають якомога швидше організувати продуктивну роботу на закріплених територіях.