Засідання виконкому

Дата: 06.01.2021 14:50

06.01.2020 р. відбулося засідання виконавчого комітету селищної ради. Членами виконкому було розглянуто 9 питань.

Серед них: Питання тимчасового призупинення функціонування дошкільних закладів з 04.01.2021 р. по 24.01.2021 р. Це стосується  лише тих закладів, які знаходяться в одному приміщенні із школами. Рішенням виконкому утворено комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Затверджено перелік об’єктів та види робіт на яких порушники та засуджені відбуватимуть покарання у виді громадських, суспільно-корисних  робіт (косіння трави, прибирання територій та ін.). До переліку об’єктів включено вулиці, парки, кладовища та ін. Після обговорення прийнято рішення про затвердження положення про порядок надання одноразової матеріальної допомоги громадянам Єланецької територіальної громади.