Основою здоров’я дітей є їх повноцінне і раціональне харчування.

Дата: 22.01.2021 16:21

З метою прийняття рішення щодо організації харчування учнів 1-11 класів закладів загальної середньої освіти, ініційованого депутатами Єланецької селищної ради, голова селищної ради Любов Баденко провела нараду з керівниками освітніх закладів.

В ході наради розглянуто питання матеріально -технічної бази водозабезпечення та водовідведення, дотримання часових меж організації обідів учнів.

Так, заклади загальної середньої освіти з невеликою кількістю учнів готові безперебійно забезпечити 100% харчування дітей з 25 січня 2021 року.

У закладах з великою кількістю дітей (Єланецький заклад загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів,  Возсіятський ліцей, Єланецька гуманітарна гімназія з’ясовано проблеми, пов’язані з недостатньою кількістю посадкових місць в їдальні, часовим режимом харчування дітей, забезпечення посудом та у зв’язку з виконанням постанови №50 від 22 серпня 2020 року «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв'язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)»

Дані питання будуть вирішуватись щоб забезпечити 100% харчування всіх бажаючих дітей цих закладів.