П’ятдесят перша сесія сьомого скликання

Про внесення змін до рішення №3 п’ятої сесії 7 скликання від 03.02.2016 р. «Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку Єланецької селищної ради на 2016-2020 роки»

Про передачу індивідуально визначеного майна в безоплатне користування

Про затвердження переліків земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності

Про затвердження договору оренди земельної ділянки акціонерному товариству «Державний ощадний банк України»

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр.Кравченко В.В для обслуговування нежитлових приміщень та затвердження договору оренди землі

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для будівництва та обслуговування індивідуального гаража Герасимчук І.Л.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) згідно державного акту на право постійного користування землею гр.Бідоренко В.Г.

Про вихід із членів особистого селянського господарства

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у постійне користування під будівництво та обслуговування очисної установки (Бювет)

Про присвоєння звання «Почесний громадянин селища Єланець»