П’ятдесят третя позачергова сесія сьмого скликання

Про обрання головуючого на пленарному засіданні 53-ї позачергової сесії Єланецької селищної ради сьомого скликання

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду гр. Бугаєвському Юрію Олексійовичу для сінокосіння і випасання худоби площею 69, 7265 гапасовищ в межах землекористування  селищної ради/ за межами с. Братолюбівка

Про внесення змін до рішення №3 п’ятої сесії сьомого скликання від 03.02.2016 р. "Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку Єланецької селищної ради на 2016-2020 роки"

Про надання дозволу на списання автомобіля УАЗ-452-Д

Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо передачі земельної ділянки в користування на умовах оренди Мукієнко С.С.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі ( на місцевості) гр. Явоненко В.М.