П’ятдесята сесія сьомого скликання

Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо передачі земельної ділянки в користування на умовах оренди ПП «РЕНТПЛЕЙС»

Про затвердження розпорядження селищного голови «Про затвердження проєкту «Створення системи управління відходами в смт.Єланець Єланецького району Миколаївської області»

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) гр.Булгаковій Л.І.

Про внесення змін та доповнень до рішення №3 46-ї сесії 7 скликання від 18.12.2019 р. «Про затвердження Комплексної Програми «Турбота» по соціальному захисту людей похилого віку, інвалідів та малозабезпечених верств населення Єланецької селищної ради на 2020 рік»

Про внесення змін до рішення №3 п’ятої сесії 7 скликання від 03.02.2016 р. «Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку Єланецької селищної ради на 2016-2020 роки»

Про затвердження договору про надання благодійної допомоги

Про затвердження Порядку встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки в межах населених пунктів Єланецької селищної ради на 2021 рік

Про встановлення транспортного податку та затвердження Положення про оподаткування транспортним податком на території Єланецької селищної ради на 2021 рік

Про встановлення ставок, пільг та затвердження положення із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Єланецької селищної ради на 2021 рік

Про встановлення ставок, пільг та затвердження положення із сплати земельного податку на території Єланецької селищної ради на 2021 рік

Про встановлення фіксованих ставок єдиного податку та затвердження положення про оподаткування єдиним податком за фіксованими ставками по Єланецькій селищній раді на 2021 рік.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу її в приватну власність Звєрян Т.С.

Про внесення змін до рішення №17 від 18.12.2019 р. «Про надання дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо передачі земельної  в користування на умовах оренди»

Про дозвіл на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду АТ «Ощадбанк»

Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення в оренду земельних ділянок гр.Бугаєвському Ю.О. для сінокосіння та випасання худоби за межами с.Братолюбівка Єланецького району Миколаївської області

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)