П’ятнадцята сесія сьомого скликання

Про внесення змін до бюджету Єланецької селищної ради на 2017 рік

Про внесення змін до Програми соціально- економічного розвитку Єланецької селищної ради на 2016-2017 роки

Про внесення змін до рішення селищної ради від 07.07.2016 р. №2 "Про встановлення фіксованих ставок єдиного податку залежно від виду господарської діяльності по Єланецькій селищній раді на 2017 рік"

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність

Про звільнення від батьківської плати за утримання дітей в дитячих дошкільних навчальних закладах Єланецької селищної ради

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)

Про надання згоди на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості), яка перебуває в постійному користуванні Єланецького районного центру зайнятості

Про згоду щодо надання земельних ділянок громадянам у власність

Про припинення договору оренди землі

Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки в оренду ФГ "Водолаги Є.С."

Про укладення та затвердження тимчасових договорів оренди землі

Про затвердження тарифів на виконання робіт Єланецькому селищному комунальному підприємству "Єланецьводопостач"

Про укладення контракту з директором Єланецького селищного комунального підприємства "Єланецьводопостач"

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель смт Єланець