сорок восьма позачергова сесія сьомого скликання

Про схвалення проекту рішення Єланецької селищної ради «Про добровільне об’єднання територіальних громад»

Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва "Капітальний ремонт харчоблоку ДНЗ №2 Єланецької селищної ради Миколаївської області»

Про затвердження детального плану території

Про надання дозволу  на розробку проекту детального плану території земельної ділянки обмеженої вулицею 1-го Травня, 48

Про внесення змін до рішення Єланецької селищної ради №17 від 18.12.2019 р. «Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо передачі земельної ділянки в користування на умовах оренди»

Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва «Поточний ремонт мереж зовнішнього освітлення від ЗТП №65 по вул.Миру та по вул.Дружби смт.Єланець, Миколаївської області»