тридцять перша позачергова сесыя сьомого скликання

Про затвердження детального плану території

Про встановлення поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води для Єланецького селищного комунального підприємства «Єланецьводопостач»

Про надання дозволу на розробку детального плану території смт.Єланець Єланецького району Миколаївської області та на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтованою площею 140 м.кв., розташованої в адміністративних межах Єланецької селищної ради на території смт.Єланець Єланецького району Миколаївської області (в межах смт.Єланець в оренду Макушевій С.І. із категорії земель житлової та громадської забудови для будівництва гаража і прибудови.

Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди Гуліну О.В.

Про вихід із членів особистого селянського господарства

Про скасування рішення селищної ради від 11.04.2018 р. №4 «Про внесення доповнень до рішення 18-ї сесії сьомого скликання №2 від 13.07.2017 р. «Про встановлення фіксованих ставок єдиного податку по Єланецькій селищній раді на 2018 рік»

Про внесення змін до рішення селищної ради від 26.06.2018 р. №1 «Про встановлення фіксованих ставок єдиного податку та затвердження положення про оподаткування єдиним податком за фіксованими ставками по Єланецькій селищній раді на 2018 рік»